Aylık arşiv Aralık 2015

ileadmin

Kartal evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat’sa kartal nakliye firmaları hizmete hazırdır.
Nakliye firmaları olarak konumuzda uzman personelimiz eşyalarınızın paketlenmesi kurumsal çözümleri ile

yatak odası

Kartal evden eve nakliyat

eşyalarınız zarar görmeden korunaklı olaması için paketleme ürünlerini kullanarak taşınmaya uygun hale getirmektedir. Evden eve nakliyat araç seçimini ekspertiz personelimizin gözlemleri doğrultusunda m³ hesaplar ve araç modeline karar verir ön çalışma doğrultusunda eksiksiz tam kadro olarak taşınma günü adreste olup sorunsuz taşınma için sizin yerinize bütün önlemler alınmış olup sizin yapmanız gereken keyfini sürmeniz olacaktır.
İstanbul kartal ve komşu ilçeler hizmet sayfamız kartal evden eve nakliyat için altın önerileri,
Ekspertiz Önemi
Eşyaların alacağı kapasitede araç m³ hesaplanması ve paketleme malzemesi belirlenen işlemler, Kartal ofis taşıma eşya depolama diğer hizmetlerimizdir.
Örnek Lake boyalı mobilya için köşe köpük ve hava baloncuklu patpat kullanılır, Normal cilalı mobilya çift kat hava baloncuklu patpat yeterli olacaktır, Yatak,baza,yatak başlığı 24 mikron sanayi tipi sitreç sonrası havalı patpat kullanılmaktadır, Mutfak malzemesi kırılacak cam ve porselen kağıt sarılarak ebadına göre (sıfır) koliye istiflenerek dizilmelidir, Koltuk ve kumaş türü eşyalarınız yırtılma ve kirlenmemesi gerekir sitreç üzerine hava baloncuklu patpat ile sargı yapılır yapılan sargı açılmaması önemlidir taşıma esnasında ambalaj açılmaması için taşıma ipi ile paket üzeri bağlanarak tutma yerleri olacak şekilde bağlanmalıdır. Bina daki daire katı,araç park mesafesi ve eski evinizden yeni eviniz arası mesafe araç km hesaplanarak fiyat çıkarılmaktadır.
Nakliyat’da Öneriler
Bilinen bir gerçek vardır. (Coğrafi arama sonuçları) arama motorları bile yer tespitli arama sonuçları göstermektedir. İkamet ettiğiniz en yakın mesafeli kartal evden eve nakliye firması uygun fiyat almanızı sağlar Örnek kartal’da ikamet eden müşteri evden eve nakliyat araması yaptı ve sonuçlarda çıkan ilk firmayı aradı aradığı firma avrupa yakası beylik düzü firması nakliyeci öncelikle aradaki mesafeyi göz önüne alır ortalama 75 km geri dönüşü ile mesafe 150 km burada fiyat verirken aracın yakıt farkı olarak ortalama 100 tl fazladan fiyat verecektir. Bir diğeri nakliye platformları müşteriye güzel görünen aramalarda ilk sırada çıkan platformlar aslında komisyon almaktadır bunu beyan eden bir platform yoktur hedef müşteriye hizmet ve güvenilir firmaları barındırması olarak görünür ama % 15 komisyonunu almakta ortalama 600 tl anlaşma sağlasanız bunun 90 tl si komisyoncuya ödenmektedir.
Kalitesiz Hizmet Politikası
Her geçen gün yeni firmalar açılış yapmakta borçlu psikolojisi ile akraba kardeş,yiğen,çocuğu ve kuzenini toplayarak ne olacak eşyaları yavaş yavaş taşırız düşüncesi ile uygun fiyat verip tabi bütün rezilliği ile iş bitimi uygun verdiği fiyatı komple cebine koyarak kaliteyi düşürmekte ücret alamayacağını bilen akraba bireyleri bir an önce iş birsin düşüncesi altında paldır küldür eşyanızı kırarak taşırlar. Asıl yapılan işin planı doğrultusunda işinin ehli yıllardır taşımacılık yapmış kartal evden eve nakliyat firmaları tercih etmenizdir.

ileadmin

İletişim

iletişim

Kartal nakliyat iletişim