Aylık arşiv Ocak 2016

ileadmin

Kartal parça eşya taşıma

salon

Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma konusunda nakliyat işleri gibi sektör halinde gelip nakliye şirketleri hizmet sağlayıcı olmaktadır. Komple ev taşımada tek araç ve personel kiralayıp eşya taşımak için yüksek maliyetler ödenirdi. Parça eşya zaman ve personel olarak ekonomik olaması fiyatları indirimli almanıza neden olur bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınıza göre taşınacak eşyanızı ertelemeyin müşteri temsilcimiz ile irtibat kurmanız yeterli bilgi ve hizmet sağlayıcınız olabiliriz.

İşinin ehli personel sayesinde kaliteli hizmet sunabiliriz, Evinizin veya ofisinizin ihtiyaçları kullanılan eşyaları bir kısmı olarak taşıma işlemine Parça Eşya Nakliyesi sektörü diyebiliriz. Kurumlar, bireyler tek parça eşya için kiralanan araç, personel hızlı, ekonomik ucuz fiyatlar teklifi almış olursunuz.
Araçlarımız kamyonet olup özel dizayn edilmiş kasası ile yaptığımız işlem uzman ve işinin ehli personel eşyalarınız zarar görmemesi için ambalajlama yaparak önce güvenlik tedbirleri ile güvenli bir şekilde adresinize ulaştırır. Evden eve nakliyat hizmeti gibi marangoz, elektrikçi ve tesisatçı personelimiz ile taşıma planı oluşturulup güvenlik tedbirleri alınarak de-montaj ve montajları itinalı şekilde test edilerek tüketici müşteriye teslim edilmektedir.

ileadmin

Kartal evden eve nakliye

Evden Eve Nakliyat firmamız senelerin deneyimi ile 20 yıldır hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimiz sigortalı

çocuk

Kartal evden eve nakliye

nakliyat servisinden yararlanıp kaliteli sorunsuz taşınabilirsiniz. İddalı olmamız %90,2 memnuniyet ortalamamız ile Kartal Evden eve nakliyat firmasıyız.! Hizmetlerimizin detayı için müşteri temsilcimizde detaylı bilgi almanız olacak, Evinizin eşyaları teknolojik ürünler kullanılarak uygun paket şeklinde ve kırılma, çizilme olmadan paketliyor yeni adresinize teslim ediyoruz. İstanbul içi nakliyat sektörde tercih edilen şirketimiz geçmişinde hizmet verdiği sahıs ve kurumların referansı ile nakliyat için özel tasarım eşya taşımaya uygun tasarlanmış araç filomuz ile zor gördüğünüz taşınma işlemi yeni nesil ürünler ile kolay olup sektörde tercih edilen isim olmaktayız.

En Çok Talep Edilen Nakliye Hizmetlerimiz
istanbul içi evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat
Nakliye şirketleri
İstanbul Nakliyat
Parça eşya taşıma
Eşya depolama
Ofis Taşıma

Modüler mobilyalarınız mobilya ustası tarafından de-monte halininde sökülüp itinalı paketler, Tesisat ustamız beyaz eşyalarınızı sökülümü yapıp gereken paketleme ürünleri ile paketler ve taşıma ipleri ile bağlanır, Cam ve porselen ürünleriniz personelimizce kağıtlara sarıp sarsıntıyı önleyerek taşıma kolisine uygun şekilde istiflenir, Avize ve perdeler yerlerinden sökülerek uygun ambalaj paketleri ile korunaklı paketlemekteyiz. Aracımıza yüklemesi asansör veya merdiven kullanılarak yüklemesi yapılır, şehir içi hız limitlerine uygun hasar görmeden yeni evinize ulaşımını sağlıyoruz.

Mobilyalarınız paketleri açılıp kurulumu yapıyoruz, Beyaz eşyalarınız tesisatçı ustamız paketlerini açarak bağlantı yerleri uygun ise montajını sağlayıp test ederek teslim eder, Kırılacak ürünleriniz etiketine göre odalara bırakılır, perde ve avizeleriniz paketleri açılıp hasar kontrol sonrası montaja hazır odalara bırakmaktayız.

Mini elbise dolap sayesinde takım, abiye, kaban, gömlek ütülü kıyafetleriniz dolaba asılır, diğer elbise ürünleri taşıma poşetine katları bozulmadan bantlanarak paketlemesini sağlıyoruz. Kartal evden eve nakliyat firmaları sektöründe referanslı müşteri talep alan ender şirketlerdeniz, potansiyelimiz yüksek sunduğumuz işçilik kaliteli yeni nesil araç ve personellerimiz ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. Ev, ofis, büro, işyeri, fuar, piyano, çelik kasa Parça Eşya Taşıma hizmeti için Kartal içi veya İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar Kaliyeli Hizmet %90,2 Memnuniyet
Eşyanızın yoğunluğu ve özelliğine göre m³ (metreküp) uygun araç tercih edilmektedir. Ekspertiz personelimiz yeterli personel ve paketleme ürününü tercih ederek gereksiz maliyetten kaçınarak uygun, ekonomik fiyat vermeyi amaçlayıp bütçeniz sarsılmadan taşınmanızı sağlamaktadır.