Kartal evden eve nakliye

ileadmin

Kartal evden eve nakliye

Evden Eve Nakliyat firmamız senelerin deneyimi ile 20 yıldır hizmetlerimizi sunmaktayız. Müşterilerimiz sigortalı

çocuk

Kartal evden eve nakliye

nakliyat servisinden yararlanıp kaliteli sorunsuz taşınabilirsiniz. İddalı olmamız %90,2 memnuniyet ortalamamız ile Kartal Evden eve nakliyat firmasıyız.! Hizmetlerimizin detayı için müşteri temsilcimizde detaylı bilgi almanız olacak, Evinizin eşyaları teknolojik ürünler kullanılarak uygun paket şeklinde ve kırılma, çizilme olmadan paketliyor yeni adresinize teslim ediyoruz. İstanbul içi nakliyat sektörde tercih edilen şirketimiz geçmişinde hizmet verdiği sahıs ve kurumların referansı ile nakliyat için özel tasarım eşya taşımaya uygun tasarlanmış araç filomuz ile zor gördüğünüz taşınma işlemi yeni nesil ürünler ile kolay olup sektörde tercih edilen isim olmaktayız.

En Çok Talep Edilen Nakliye Hizmetlerimiz
istanbul içi evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat
Nakliye şirketleri
İstanbul Nakliyat
Parça eşya taşıma
Eşya depolama
Ofis Taşıma

Modüler mobilyalarınız mobilya ustası tarafından de-monte halininde sökülüp itinalı paketler, Tesisat ustamız beyaz eşyalarınızı sökülümü yapıp gereken paketleme ürünleri ile paketler ve taşıma ipleri ile bağlanır, Cam ve porselen ürünleriniz personelimizce kağıtlara sarıp sarsıntıyı önleyerek taşıma kolisine uygun şekilde istiflenir, Avize ve perdeler yerlerinden sökülerek uygun ambalaj paketleri ile korunaklı paketlemekteyiz. Aracımıza yüklemesi asansör veya merdiven kullanılarak yüklemesi yapılır, şehir içi hız limitlerine uygun hasar görmeden yeni evinize ulaşımını sağlıyoruz.

Mobilyalarınız paketleri açılıp kurulumu yapıyoruz, Beyaz eşyalarınız tesisatçı ustamız paketlerini açarak bağlantı yerleri uygun ise montajını sağlayıp test ederek teslim eder, Kırılacak ürünleriniz etiketine göre odalara bırakılır, perde ve avizeleriniz paketleri açılıp hasar kontrol sonrası montaja hazır odalara bırakmaktayız.

Mini elbise dolap sayesinde takım, abiye, kaban, gömlek ütülü kıyafetleriniz dolaba asılır, diğer elbise ürünleri taşıma poşetine katları bozulmadan bantlanarak paketlemesini sağlıyoruz. Kartal evden eve nakliyat firmaları sektöründe referanslı müşteri talep alan ender şirketlerdeniz, potansiyelimiz yüksek sunduğumuz işçilik kaliteli yeni nesil araç ve personellerimiz ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. Ev, ofis, büro, işyeri, fuar, piyano, çelik kasa Parça Eşya Taşıma hizmeti için Kartal içi veya İstanbul ilçelerine evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ekonomik Fiyatlar Kaliyeli Hizmet %90,2 Memnuniyet
Eşyanızın yoğunluğu ve özelliğine göre m³ (metreküp) uygun araç tercih edilmektedir. Ekspertiz personelimiz yeterli personel ve paketleme ürününü tercih ederek gereksiz maliyetten kaçınarak uygun, ekonomik fiyat vermeyi amaçlayıp bütçeniz sarsılmadan taşınmanızı sağlamaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator